7 Beroemdheden boven de 50 Wiens lichamen beter zijn dan ooit

7 Beroemdheden boven de 50 Wiens lichamen beter zijn dan ooit

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Hoofdredacteur | E-mail

Je zou kunnen zeggen dat 50 de nieuwe 40 zijn, maar deze superhete quinquagenariërs (die van de tong rollen, niet waar) zien er warmer uit dan sommige 20- of 30-jarigen. Zie deze badschatten als ze alles wat we denken over hoe onze jaren 50 eruit zien, in twijfel trekken. Laten we eerlijk zijn, deze vrouwen hebben de genetische loterij gewonnen, dus het is niet verrassend dat ze het op deze leeftijd vermoorden. Maar als ze eropuit zijn om te bewijzen dat je 50-plussers nog je beste tien jaar kunnen zijn, zijn we er voor.

Angela Bassett, Toned en Fierce op 59Er is iets in het water en dat water moet recht uit de fontein van de jeugd komen. Angela Bassett is de nieuwste 59-jarige knaller om haar killer bikini bod op sociale media te plaatsen, en het is moeilijk om niet te verbazen over haar leeftijd-tartende lichaamsbouw.

Een bericht gedeeld door Angela Bassett (@ im.angelabassett) op

Brooke Shields, Forever Young op 52

Bikinileven in het paradijs 🌴

Een bericht gedeeld door Brooke Shields (@brookeshields)

Salma Hayek, A Knaller op 51

Een bericht gedeeld door Salma Hayek Pinault (@salmahayek) op

Halle Berry, 51 en Fit

Een foto geplaatst door Halle Berry (@halleberry) op

Een foto geplaatst door Halle Berry (@halleberry) op

Cindy Crawford, Fabulous op 52

Een foto geplaatst door Cindy Crawford (@cindycrawford) op

Elizabeth Hurley, 52 en Ageless

Een foto geplaatst door Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1) op

Elle Macpherson, "The Body" stopt niet met 54

Een foto geplaatst door Elle Macpherson (@ellemacphersonofficial) op

Deel Met Je Vrienden

Gerelateerde Artikelen

add