Het is duurder om een ​​ongezonde behandeling te kopen

Het is duurder om een ​​ongezonde behandeling te kopen

Dorothy Atkins

Dorothy Atkins | Hoofdredacteur | E-mail

Verjaardagsseizoen op school: denk aan veel cupcakes, versierde koekjes, donuts. Een van onze kinderen heeft een grote Krispy Kreme®-donut gekregen meer dan 10 keer al dit jaar op school als een verjaardagstraktatie. En het is pas februari! Dat is ongeveer 200 tot 300 calorieën per donut, met 9 -30 gram suiker (de meeste, per website, hebben 250 tot 300 calorieën, en 20 tot 30 gram suiker). En dat komt bovenop het reguliere ontbijt, de lunch en het hapje van ons kind. De USDA adviseert een minimale suikerinname bij kinderen, maar biedt tot ongeveer 10 procent van de dagelijkse calorieën van kinderen als suiker - 120 g suiker per dag in een typisch 1200 tot 1400 calorieën dagelijks dieet voor kinderen van 4 tot 8 jaar. En als een donut 20 tot 30 gram suiker, dan heeft je kind gewoon snel een aanzienlijk deel van die dagelijkse 120 gram opgebruikt!QUIZ: Hoeveel suiker en vet heb je vandaag gegeten? Dus ... het was onlangs mijn beurt. Moet ik doen wat de meesten van ons denken dat de gemakkelijkste en goedkoopste keuze is: gewoon iets ophalen? Immers, dertig kinderen plus een paar extra's ... mogelijk veel tijd en geld, toch? Nee! Ik besloot om elke dag wellness te omarmen, zelfs voor verjaardagen. En raad eens? Ik heb geld bespaard, en waarschijnlijk zelfs een tijdje! Ik ga minstens een keer per week naar de supermarkt, dus nadat mijn kind fruitkebobs en een klein stukje chocolade had besteld, kocht ik de ingrediënten in de winkel toen ik er al was. Controleren. Geen extra trip om een ​​chique toetje te krijgen. Helaas werd ik lang geprest, dus kocht ik voorgesneden fruit, evenals een pakje druiven. Totaal totaal: $ 16,41 voor al het fruit, plus 99 cent voor de bamboespiesjes en $ 7,98 voor twee zakken Dove melkchocoladekaramel = $ 25,38.MEER: Eet gezond voor $ 30 per week. Ik belde Krispy Kreme om te informeren naar de prijs: de aardige heer stelde voor dat ik er drie dozijn zou kopen (goedkoper bij een dozijn). Elk dozijn = $ 9,49. Algemeen totaal: $$ 28,47 + belasting. Tot zover goed. Nu, hoe zit het met de tijd. Het duurde 30 minuten om de druiven te wassen, het voorgesneden fruit een beetje kleiner te maken en het op de bamboespiesjes te spiesen. Ter vergelijking reed ik van mijn huis naar Krispy Kreme: zeven minuten per richting (14 totaal), plus de tijd die ik nodig had om in de rij te wachten (yup, welke diabetesepidemie ... er was een rij ...) om te bestellen en wacht dan terwijl ze de drie dozen hebben verpakt. Mijn aanname: de hele reis zou minstens 30 minuten zijn geweest, dezelfde tijd die ik nodig had om de fruitkebobs te maken. Maar het beste voor het laatst: stel je voor hoe de schaal eruitzag: prachtige kebobs met druiven, meloen, aardbeien, ananas. (Kleur! Fris! Smakelijk!) Ik droeg de schaal in het klaslokaal van mijn kind en hoorde plotseling een collectieve zucht. De kinderen keken op van hun werkbladen, zagen de schaal en werden zo opgewonden. Wie weet? Een rush op de kebobs. Het bord was sneller leeg dan dat ze Happy Birthday konden zingen. Dus ... ga ervoor vandaag. Maak een activiteit gezond. Je kunt jezelf en de mensen om je heen misschien net verrassen. Dat is alledaagse wellness, elke dag.

Deel Met Je Vrienden

Gerelateerde Artikelen

add